Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu „Potęga Prasy”

16 maja w kioskach i na stronie internetowej www.angora.com.pl ukaże się 21 numer ANGORY, a w nim opublikujemy wyniki tegorocznego konkursu dziennikarskiego „Potęga Prasy”.

Redaktorzy ANGORY zapoznają się z nadesłanymi tekstami indywidualnymi oraz gazetkami szkolnymi, starając się wybrać najlepsze prace. Laureaci będą mogli bezpłatnie lub z pewnym opustem wybrać się na 19-ty młodzieżowy obóz dziennikarski odbywający się – jak zawsze – w Rewalu.

W tym roku wszystkich chętnych zapraszamy na jeden z dwóch turnusów odbywających się od 29 czerwca do 15 lipca lub od 15 do 31 lipca 2016 roku.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, co to takiego „Potęga Prasy”, wszystkiego może się dowiedzieć na podstronie o obozie, albo – bezpośrednio – na obozowym portalu. Jeśli ktoś wie co to takiego „Potęga Prasy” i chciałby pojechać, niech szybko czyta informacje organizacyjne, albo kontaktuje się z organizatorem – telefonicznie (po numerami: 42 632 06 47 lub 42 632 63 79) lub korzystając z poczty elektronicznej: m.mika@grandtour.com.pl.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz