„Angorki ptaki i robaki” [KONKURS]

Drodzy młodzi Czytelnicy, Wasze obserwacje przyrody są bardzo ciekawe. Widzicie świat inaczej niż dorośli. Zachęcamy do uwieczniania wszystkiego, co znajduje się za Waszymi oknami – od mrówki, po wróbla czy orła na niebie.

Obserwacje w formie zdjęć lub prac plastycznych (technika dowolna) nadsyłajcie na adres: redakcja@angorka.com.pl. Najciekawsze z nich będziemy publikować na stronie internetowej „Angorki”, a zdjęcie lub rysunek tygodnia – na łamach naszego Tygodnika. Najlepsza praca roku pojawi się na okładce.

 

Numer 32/2020

Nagrodzone zdjęcia

Inne nadesłane prace

Nazywam się Tymek i mam 11 lat. Zdjęcie zrobiłem w czasie wakacji w Olejnicy. Mam nadzieje, że się podoba ;o) Nigdy nie widziałem takiego dużego pasikonika. Pozdrawiam.

Pasikonik

Dzień dobry! Nazywam się Marta i interesuję się przyrodą. Bardzo lubię zbierać różne owady. Zdjęcie przedstawia żuka wiosennego. Marta Piasecka (11 lat).

Żuk wiosenny

Dzień dobry, bardzo interesuję się fotografią i kocham zwierzęta. Więc przesyłam na konkurs swoje zdjęcie motyla z gatunku rusałka admirał (tata pomógł mi znaleźć nazwę) zrobione niedawno, krótko przed zachodem słońca. Pozdrawiam, Mateusz Zagańczyk-Krus
PS Chciałbym też jeszcze przedstawić mojego kotka Szarą 🙂

Numer 31/2020

Nagrodzone zdjęcia

Nazywam się Barbara Kowalczyk i mam 13 lat. Od dziecka interesuję się przyrodą, a niedawno zwróciłam uwagę na fotografię. Dzięki niej mogę zachowywać ciekawe sceny z życia zwierząt i odkrywać ich zwyczaje. Zdjęcie przedstawia jaskółkę dymówkę.

 

Pozostałe nadesłane zdjęcia

Nazywam się Tatiana Pabian i mam 11 lat. Interesuję się obserwacją i fotografowaniem ptaków. Przesyłam moje prace. Na jednym zdjęciu jest pisklę kopciuszka, a na drugim trznadel.

 

Nazywam się Michalina Włostowska i mam 10 lat. Przestałam zdjęcie na konkurs „Angorki”, które zrobiłam na mojej działce na wsi.

 

Nazywam się Weronika Kubik, mam 14 lat i interesuję się fotografią. Uwielbiam robić zdjęcia różnego typu, od krajobrazów przez zdjęcia ptaków, kończąc na małych owadach. Prowadzę też polsko-angielskie konto na jednym z serwisów społecznościowych. Mam nadzieję, że moje zdjęcia
się spodobają. Pozdrawiam całą Redakcję i czytelników „Angorki”.

 

Szanowna redakcjo Angorki. Nazywam się Emil Nowak i mam 13 lat. Kocham przyrodę w szczególności ptaki (jestem ornitologiem oraz obywatelem Rzeczypospolitej Ptasiej) oraz wilki. W załączniku wysyłam kilka wykonanych przeze mnie zdjęć, które chciałbym, aby wzięły udział w konkursie.

 

Dzień dobry! Mam na imię Daria i mam 12 lat. Od zawsze interesowałam się przyrodą. Szczególnie teraz, w wakacje, bardzo dużo czasu spędzam w ogrodzie, oglądając ptaki przez lornetkę.

 

Dzień dobry! Mam na imię Tosia, chodzę do klasy 3 SP. Bardzo lubię czytać „Angorkę” i obserwować przyrodę. Oto kilka moich zdjęć na konkurs „Angorki ptaki i robaki”:

Zdjęcie wykonane w ogrodzie przesyła Aleksandra

 

Dzień dobry, przesyłam kolejne zdjęcia na konkurs. Na razie trafia nam się samo robactwo…

 

Zdjęcia nadesłane przez Krystiana Sulkowski (11 lat) z Wierzniczki (gmina Dobrzyn nad Wisłą).

Numer 30/2020

Nagrodzone zdjęcie

 

Numer 29/2020

Nagrodzone zdjęcie:

Dzień dobry! Nazywam się Weronika Woźniak i mam 15 lat. Interesuję się filmami i fotografią. Dzięki temu, że od marca nie musiałam chodzić do szkoły, miałam trochę czasu na przyjrzenie się naturze.

Pozostałe nadesłane zdjęcia:

Witam, nazywam się Paweł Gesek, mieszkam w miejscowości Żuromin w woj. mazowieckim. Mam 10 lat i po wakacjach idę do 4 klasy. Zdjęcia zrobiłem na podwórku i na pewno doślę więcej. Dziś mama założyła mi e-mail i pierwszą wiadomość wysyłam do ANGORKI.

Comments

comments

Dodaj komentarz