„Angorki ptaki i robaki” [RYSUNKI, KONKURS]

Drodzy młodzi Czytelnicy, Wasze obserwacje przyrody są bardzo ciekawe. Widzicie świat inaczej niż dorośli. Zachęcamy do uwieczniania wszystkiego, co znajduje się za Waszymi oknami – od mrówki, po wróbla czy orła na niebie.

Obserwacje w formie zdjęć lub prac plastycznych (technika dowolna) nadsyłajcie na adres: redakcja@angorka.com.pl. Najciekawsze z nich będziemy publikować na stronie internetowej „Angorki”, a zdjęcie lub rysunek tygodnia – na łamach naszego Tygodnika. Najlepsza praca roku pojawi się na okładce.

Nadesłane prace

Oliwia Rydzanicz, 13 lat

Lubię spędzać czas w naturze. Lubię pływać i kocham ryby. Niedługo wyprowadzam się na wieś. Za stodołą odkryliśmy kryjówki jaszczurek, a nad rzeką zobaczyliśmy łabędzie i bobry. Pozdrawiam całą redakcję. Aniela Ślusarek, 8 lat.

Dzień dobry, przesyłam fotografię pracy pastelami „Kolorowy letni ogród” autorstwa mojej córki Ewy Koziej (10 lat). Ewa jest wielka fanka Angorki, kolekcjonuje wszystkie numery 😉 Dziękujemy za pomysł na fajny konkurs. Pozdrawiam serdecznie, Weronika Maj-Koziej.

Kolorowy letni ogród Ewy Koziej (10 lat)

Comments

comments

Dodaj komentarz