Dopóki nie zostanie wykonana… – Dominika Sroka, lat 15

Dopóki nie zostanie wykonana masowa egzekucja na tzw. Politykach, obawiam się, że jakakolwiek reformacja nie jest możliwa. Tuska bardziej obchodzi miejsce w rządzie, Kaczory chcą się utrzymać przy władzy, Lepper usiłuje zdyskredytować Lecha, Giertych uważa, że jest ponad to i myśli nad kolejnymi „genialnymi” pomysłami, jak by tu zepsuć życie uczniom. Jeszcze nie przebrzmiały echa afery taśmowej, a już mamy seksaferę. Paranoja. W swym płomiennym wystąpieniu wicepremier wymieniał rzeczy, przez które Tusk płacze. Wśród powodów jest to, że lider PO nie został prezydentem. Pan Tusk płacze, a Polska razem z nim.

Lepper zostaje! Wniosek PO o odwołanie jednego z koalicjantów przepadł z kretesem. Oczywiście ta jawna zniewaga nie mogła obyć się bez komentarza zainteresowanego. „Bo wy w Platformie lubicie seks. I lubicie o nim mówić” grzmi z mównicy wicepremier. Przyganiał kocioł garnkowi, panie Lepper. W rządzie panuje kompletny chaos i nie da się nic zrobić. Chyba, że politycy przestaną myśleć o forsie. A polityk i niemyślenie o kasie w jednym zdaniu to zupełny paradoks, prawda? Kaczyńscy pokazują, że mają w głębokim poważaniu wieloletnią przyjaźń. Czego przykładem może być Dorn. Podobno się pokłócił z Ziobrem. Jednak o co musiało pójść, że Kaczyńscy postanowili wywalić Dorna, który był złośliwie nazywany trzecim bliźniakiem?

„Emeryci wychodzą na ulicę” głoszą nagłówki gazet. Jednak pragnę przypomnieć, że emeryci to 90% wyborców Pis-u i braci Kaczyńskich. Za błędy się płaci. Szkoda, że naszymi pieniędzmi. Ale cóż, kilku ministrów kupi sobie kolejne samochody. Zwykła codzienność. Jednak kabaret jest, tylko szkoda, że te wybryki i przepychanki mają wpływ na porządnych obywateli.

— Nie kłamstwa rządów Nie bezmiar zbrodni Nie błędy sądów Nie zemsty żądni Nie obcy język Nie kolor skóry Nie strachu więzy Nie rozkaz z góry W imię przeszłych i przyszłych lat Ratujmy świat – Wpadka w kosciele –

Dominika Sroka, lat 15

Comments

comments

Dodaj komentarz