Gdy zbliżają się wybory, – Jacek Kaczmarek

Gdy zbliżają się wybory, społeczeństwo zastanawia się, która partia jest najlepsza. Kryteria są różne: dzięki komu zarobimy, dzięki komu będziemy zdrowsi, dzięki komu będzie równouprawnienie w kuchni. Wszelkie wątpliwości rozwiał ostatnio jeden z Super Tabloidów. Wszyscy, którzy zastanawiali się nad najlepszą partią (tak na wypadek wyborów), dowiedzieli się, że najlepsza partia to… Zbigniew Ziobro! Nie wierzycie? Spójrzcie chociażby na jego bogatą biografię – był prawnikiem, ministrem i prokuratorem. Poza tym zna się na ludziach, tych dobrych i tych złych, a do tego ponoć jest czuły i wrażliwy. Naprawdę, doskonała partia. Najlepsza! Biorąc pod uwagę, że nie jestem ani prawnikiem, ani nie jestem czuły, dotarło do mnie, dlaczego  jestem singlem – kobiety wolą takich jak Ziobro.

 Jednak mimo wszystko sprawa jest niepokojąca – ostatnio pojawiły się pogłoski na temat domniemanego homoseksualizmu pana Ziobro. Wprawdzie nie wygląda, żeby miał  awersję do kobiet, ale nigdy nie wiadomo co drzemie w człowieku, zwłaszcza jeżeli rzadko widuje się go z dziewczętami. Z drugiej jednak strony być może pan Zbigniew ma orientację jak najbardziej prawą i sprawiedliwą, ale co jeżeli zabieranie matki na kolację, to nie tylko synowska miłość, a kompleks Edypa?

Dużo się mówi o stanie zdrowia Prezydenta, ale może i ktoś powinien zadbać o zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne jego bliskich i osób, o których jest głośno?

Jacek Kaczmarek

Comments

comments

Dodaj komentarz