Jak to się wszystko zakończy ? – Katarzyna Tracz
10 kwietnia bierzącego roku – Tragedia na światową skalę… KATASTROFA POD SMOLEŃSKIEM.Całkowity chaos, niedowierzanie, łzy.

Godziny spędzone w modlitwie z wiarą i nadzieją na szybkie wyjaśnienie przyczyn wypadku TU-154.Czemu do tego doszło akurat w 70-rocznicę mordów Katyńskich ? Czemu, ponad 3 miesiące po tych zdarzeniach, nadal nie wiemy nic, co mogłoby do prowadzić cały świat do prawdy ? Czy kiedykolwiek wszystko zostanie wyjaśnione, czy wręcz srawa zacznie stopniowo ucichać ?

Każdy z nas zadaje sobie te same pytania.Jednak brak na nie odpowiedzi. Po śmierci Prezydenta Lecha Kaczynskiego, władzę w państwie sprawuje Bronisław Komorowski. W pierwszym orędziu wygłoszonym do Polaków, obiecał iż wszystkie przyczyny katastrofy zostaną wyjaśnione. Jednakże nie zrobił nic, by tą sprawę zakończyć . Przykry dla wszystkich Polaków, jest również nieustannie toczący się spór o Krzyż, Symbol Chrześcijaństwa.Gdzie, w 90 %-owym państwie Katolickim może być tyle brutalności, siły, przemocy i walki ? Krzyż Powinien być symbolem połaczenia i zgody. Pamiętajmy o tym .

 

Katarzyna Tracz

Comments

comments

Dodaj komentarz