Polska, kraj we wschodniej Europie – Bartosz Urbański

 Polska, kraj we wschodniej Europie, kiedyś zaliczany do bloku wschodniego, kraj w którym rządzą osoby nie kompetentne, a chęć władzy przysłania im wszystko dookoła.

 

  Kolacja za 150 tys. zloty. Przynajmniej prezydent skosztował pysznej kolacji za pieniądze obywateli. Tak, musiała smakować p. Lechowi brukselka. Lech głodny, Lech zły. N. Sarkozy już przypomina obiecanie podpisania traktatu. Czyżby za dużo wina przy kolacji… ?!

 

  Kto na szczyt ? Donald czy Lech ? Kancelaria Premiera czy Prezydenta ? Któż ma racje… Donald Tusk,  premier, przedstawiciel ministrów; czy Lech Kaczynski, prezydent, który głównie rozdaje medale i „wetuje” ustawy. Jak bez roztrzygniecia to do trybunału. TK zaraz prawdę nam powie.

 

  Kabaret Europejski, w skład ekipy wchodzą: Donald T., Lech i Jarek K., Radek S.  oraz gościnnie inni ministrowie (ministranci Ojca Tadeusza) na czele z gwoździem do trumny, z panem Ziobrem. Ostatnia sztuka pt. ”UE, nadchodzimy” się nie udała ale to jest perspektywiczny kabareton gdzie może doczekamy się zgody, a nie tylko wyzwisk.

 

  Ten cyrk się szybko nie skończy, będzie trwał i trwał, a wynik zna tylko…     IPN.

Bartosz Urbański

Comments

comments

Dodaj komentarz