POLSKA niedomaga! – Paweł Porzucek

POLSKA niedomaga! POLSKA zwalnia, POLSKA nudzi. Szokujące są ostatnie wydarzenia mające miejsce na obszarze naszego kraju. O Zgrozo, w POLSCE nastąpiło skrzywione przemeblowanie: jest praca, ale nikt nie chce pracować.

Przykład płynie ze szczytu hierarchii społecznej – SEJM i Senat przypominają dziś puste sale kinowe, gdyż nie odbywają się tam ostatnio żadne spektakle. A szkoda, bo parlament jest znany z komediowego usposobienia. Wszakże, dobra sejmowa komedia- bezcenne, za wszystko inne zapłacisz… z własnej pensji. Nie pracują też inni. Najpopularniejszą aktywnością Polaków w ostatnich miesiącach jest STRAJKOWANIE. Lekarze, nauczyciele, górnicy, celnicy, inni relaksują się dziś nie w górach, nie nad morzem, lecz w miejscach pracy podczas strajków-hm… pasjonujące. W ten sposób postępuje proces erozji państwa. Polską ziemię wyżera naród-szkodnik! Żądania, strajki, bezczynność, ewentualnie, praca w tempie ADAGIO poszczególnych grup społecznych zmierza, niestety, ku destrukcji.

W związku z tym mam propozycję: by lekarze opatrzyli Polsce rany, górnicy wykopali szkodnictwo, nauczyciele wychowali Polskę, celnicy – ten biedny kraj obronili, zaś inni – po prostu zadbali o Polskę. BŁAGAM!!!

 

 

Paweł Porzucek

Comments

comments

Dodaj komentarz