Ruszył konkurs „Potęgi Prasy”!

Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w obozie dziennikarskim „Potęga Prasy” pod patronatem medialnym „Angorki”. Jeśli chcecie świetnie się bawić i nie ponosić żadnych kosztów, weźcie udział w naszym konkursie. Nagroda główna to bezpłatny wyjazd do Rewala.

Obóz odbywa się w nadmorskiej miejscowości Rewal. Podczas pobytu będziecie tworzyć gazetę „Rewalacje”, prowadzić audycje radiowe w „Rewalstacji” i kręcić filmy dla „TeVa-Rewal„.

Regulamin konkursu

Udział biorą uczniowie gimnazjów i liceów (od 12. roku życia). Do 15 kwietnia 2014 r. należy nadesłać (tradycyjną pocztą lub e-mailem) artykuł, reportaż, wywiad, audycję radiową lub inną formę dziennikarskiej twórczości pod adresem redakcji (patrz stopka redakcyjna). Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:

  1. Prace indywidualne (jedna wybrana)
  2. Gazetki szkolne (kilka numerów). W tym przypadku oceniana jest cała gazetka, a nie wybrane artykuły. Nagradzany jest redaktor naczelny

Comments

comments

2 komentarze

  1. Dzień dobry! 🙂
    Wysłałam felieton do konkursu, jednak dopiero dziś doczytałam (jeśli dobrze rozumiem), że twórczość wysyłamy wyłącznie pocztą tradycyjną, a ja wysłałam mailem… 🙁 Proszę powiedzieć, czy dobrze rozumiem, a czy jeżeli tak – nie przyjęli by Państwo mojego zgłoszenia?Przepraszam bardzo i pozdrawiam!

Dodaj komentarz